Specialista pohledávek
T-Systems
Prag
před 4 dny

Popis práce

Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegyni / kolegu, která / ý by posílil / a náš tým primárně pro oblast účetnictví pohledávek a hlavní knihy.

Co budete dělat :

Na pozici budete zodpovídat za kompletní agendu pohledávek a s tím spojené účtování na hlavní knize vč. Koordinace malého týmu účetních (2-

3 účetní), např. pomoc s řešením složitějších účetních případů, řešení eskalací ze strany interního / externího zákazníka, rozdělení operativních úkolů dle priorit a sledování jejich plnění apod.

Součástí pracovní náplně bude i dohled nad agendou interconnect (propojovací poplatky) a HR účtování (účtování mezd, stravenky apod.

Budete vést účetní uzávěrku a provádět potřebné analýzy a vytvářet reporty v dané oblasti. Dále budete podporovat naše centrum sdílených služeb pro okruh pohledávek a hlavní knihy (nastavování procesů, řešení složitých účetních případů apod).

rámci své zodpovědnosti se budete také účastnit projektů, které v naší společnosti běží, např. nastavování nových procesů při uvádění nového produktů na trh, zefektivňování procesů apod.

Co nabízíme :

Díky práci na této pozici můžete získat komplexní znalost procesů specifických pro telco odvětví, prohloubení znalosti práce v SAPu, projektový přístup k řešení problémů, naučit se efektivně řídit vztah mezi centrem sdílených služeb a naší společností.

Ideální kandidát by měl mít :

Min. středoškolské vzdělání

Min. 3 roky praxe v účetnictví

Znalost anglického jazyka min. mírně pokročilá úroveň budetekomunikovat s kolegy z ostatních společností Deutsche Telecom nebo zahraničními partnery jak ústně, tak písemně

Znalost SAP výhodou

Standardní znalost produktů MS Office základní vzorce (VLOOKUP apod.), kontingenční tabulky v případě potřeby zaučíme

Ochotu učit se nové věci a týmovost

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost