Svářeč Hranice, R+O směny, přímo pod kmen, až 30000 Kč
Dobrá práce.cz
Hranice (okres Přerov), CZ
před 4 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 29.8.2018 ID : 1357419

Pracovní nabídka

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích (okr. Nový Jičín) hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

VÍKENDY VOLNÉ.

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

NABÍZÍME :

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní pojištění, jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • ranní a odpolední směny, víkendy volné
  • nástup : IHNED / dohodou
  • NÁPLŇ PRÁCE :

  • manuální svařování oceli
  • provádění svařovacích prací dle technické dokumentace
  • kontrola provedené práce, vyrovnání a úprava sváru
  • údržba nástrojů a svařovacích strojů
  • POŽADUJEME :

  • výuční list v technickém oboru
  • praxe na podobné pozici
  • oprávnění ke svařování metodou CO2
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace
  • vazačský průkaz, jeřábnický průkaz výhodou
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.
  • případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email, tel. : 739 580 634. Plat : 27000 Kč - 30000 Kč

    Město : Hranice

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!