Pracovník v sociálních službách
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.s.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovník v sociálních službách Nabízíme : " pracovní pozici pracovníka v sociálních službách (osobní asistent u osob se zdravotním postižením a seniorů) " možnost profesionálního růstu " flexibilní pracovní dobu " možnost absolvování akreditovaného kvalifikační kurzu pro pracovníky v sociálních službách " pravidelné supervize " průběžné vzdělávání v oboru " příspěvek na MHD " služební telefon " odpovídající platové ohodnocení od 17.

000,- Kč " příjemný kolektiv Požadujeme : " minimálně středoškolské vzdělání (resp.

ukončené základní vzdělání), " čistý trestní rejstřík " zdravotní způsobilost k práci " empatii a pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům " psychickou odolnost " spolehlivost, odpovědnost a samostatnost " úspěšné absolvování psychologických testů.

případě zájmu o pozici Osobního asistenta zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu : CZP LK, Emilie Floriánové 8, Jablonec nad Nisou nebo e-

mailovou adresu : jablonec czplk.cz, více info na tel. : 483 356 218, 731 653 053

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost