Dlouhodobá voňavá brigáda LOVOSICE až 120,- Kč
Randstad s.r.o.
Lovosice
před 8 dny
source : Fajn brigády.cz

Profil firmy / Další pozice

Informace o pracovním místě

Hledáme spolehlivé brigádníky na DLOUHODOBOU BRIGÁDU!!!

hledáme někoho :

  • komu je víc než 18 let
  • kdo si chce vydělat nebo přivydělat
  • kdo se nebojí práce a je ochoten do práce chodit - případně se VČAS OMLUVIT!!!
  • Popis pozice :

  • výroba a balení sušenek
  • práce ve směnném provoze (na výběr ze směn - ranní, odpolední, noční)
  • možná práce i pouze o víkendu (nárazově)
  • Požadujeme

    Do výroby na pozici operátor sušenek hledáme brigádníky :

  • minimální věk 18 let
  • zdatné a zdravé
  • manuálně zručné
  • ochotné pracovat
  • odpracovat alespoň dvě směny týdně
  • zájem pracovat dlouhodobě (několik měsíců a více)
  • smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
  • potravinářský průkaz PODMÍNKOU!!!
  • Nabízíme

    základní mzda 92,-Kč / hodina

  • příplatky dle směn :
  • 7,80 Kč / hod při práci na odpolední směně

    17,60 Kč / hod při práci na noční směně

    9,90 Kč / hod při práci v nepřetržitém provozu

    25% z průměrného výdělku při práci o víkendu

  • bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a poslat životopis.

    nahoru

    Vydělejte si na pivko společně.

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat