ZKUŠEBNÍ ELEKTROTECHNIK
AC Jobs
Kroměříž
před 5 dny

Baví Vás elektro a máte osvědčení podle vyhlášky 50 / 1978 Sb. 5? Chcete být součástí české společnosti? Pak jste člověk, kterého hledáme! Stabilní firma hledá do svých řad kolegu na pozici : ZKUŠEBNÍ ELEKTROTECHNIK -

Pracovní náplň

  • Zkoušení a měření přístrojů ve výrobě
  • Příprava stroje ke zkouškám
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za testování
  • Sumarizace výsledků a stanovení závěru zkoušek
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, obor elektro
  • Vyhláška č. 50 / 1978 Sb. 5
  • Praxe s měřidly - alespoň ze školy
  • Technické myšlení
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Finanční bonusy
  • Požádat