Zástupce manažera prodejny
Alza.cz a.s.
Plzeň
před 2 dny

Taky už tě napadlo, že by mohlo být super stát se zatraceně úspěšným manažerem? Právě ti klepe příležitost na displej! Zrovna někoho hledáme na jednu startovací manažerskou pozici.

Pokud už máš zkušenost s prodejem, tak směle do toho!

Kde vlastně začít? Třeba proto, že jsme česká firma , kterou vypiplali mladí nadšenci pro technologie a je pro nás důležité, abychom se v práci cítili v pohodě a přirozeně.

Taky proto, že se ti u nás dostanou do ruky ty nejnovější technické vychytávky mnohdy dřív, než jsou vůbec uvedeny na trh.

Jo a taky bys měl vědět, že rosteme šíleným tempem a naše prodejní síť se tak neustále rozšiřuje. To znamená i nové manažerské pozice.

A nejraději na ně povyšujeme lidi, kteří už v Alze pracují.

Budeš pravá ruka manažera a někdy i jeho noha nebo hlava. To když bude třeba nakopnout obrat prodejny, inovovat zázemí nebo zaškolit nové konzultanty do všech tajemství úspěšného prodejce.

Tvé obchodnické schopnosti přitom zahálet nebudou . Budeš totiž i aktivně prodávat zboží, aby zbytek týmu viděl, jak to dělá zkušený profík.

Měl bys být schopen naučit začínající konzultanty, jak má vypadat prodejní rozhovor a sám dokázat klidně zvednout telefon a oslovit zákazníka se zajímavou nabídkou.

Prostě bys měl být schopen jít po výsledku jako učitel matematiky s trojitým espressem v krvi. Každý prodej se totiž počítá, a jejich součet bude důležitý pro tvé hodnocení.

A jako budoucí manažer bys to měl umět s čísly na jedničku.

Penězi! Ale nejen jimi. Současně totiž získáš výraznou zaměstnaneckou slevu na zboží, které Alza.cz prodává, a tam najdeš fakt skoro všechno.

Pokud máš rád pohyb, určitě ti udělá radost i dotovaná Multisport karta a pokud se rád rozvíjíš duševně, můžeš se zdarma přihlásit na desítky našich vzdělávacích a jazykových kurzů.

Jo a taky ti dáme stravenky na oběd.

TIP! Uchazeči nejčastěji neuspějí, protože nezvládnou prodejní rozhovor.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost