Teamleader Call Centra
Alza.cz a.s.
Praha
před 20 hodinami

Chceš pracovat pro TOP zaměstnavatele a mít super šéfa? Chceš volnost? Jsi zkušený team leader? Jsi kreativní a rada / rád rozvíjíš zaměstnance?

Máš rád / rada výzvy? Tak čti dál... : )

Co tě u nás čeká?vedení a rozvoj teamu operátorůkomunikace na profesionální úrovnihodnocení kvality hovorůvedení projektůřešení eskalacíreportingmonitorování a plnění stanovených KPI súzká spolupráce s nadřízeným a ostatními odděleními (logistika, marketing, prodejní síť, IT a další)uplatnění kreativitypráce s technologií Na co se ještě můžeš těšit?

zajímavou práci pro největší český e-shopskvělé finanční ohodnocení a bonusyflexibilní pracovní dobazaměstnanecké slevyvzdělávání, osobní rozvoj a kariérní růstmultisport kartastravenkyjazykové kurzy zdarma a přímo u násvolné vstupenky do ZOOkaždé 3 měsíce nezapomenutelné firemní akce - máš se na co těšit ! : )

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost