Velitel ostrahy
I.B.S.A. - czech, s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 13 dny

Hledáte stabilní a zajímavou práci v bezpečnosti? Přijďte a vyzkoušejte. Máme široké spektrum pozic aktuálně volné se dozvíte na pohovoru.

Požadujeme : 12 hod směny- 158,- Kč hod. Požadujeme : certifikát strážného, čistý RT, AJ komunikačně, Pc- exel, ACS ,EZS, EPS.

Jedná se o práci na velíně a dohledu nad průmyslovým objektem na pozici Jasanová- Brandýs. minimálně výuční list. Certifikát Strážný nebo praxe v bezpečnosti, zkušenost práce s kamerovými a bezpečnostními systémy( CCTV, EZS,EPZ,PES) , zdravotní způsobilost, dobrou fyzickou kondici, trestní bezúhonnost,výhodou anglický jazyk, spolehlivost, čestnost, samostatnost, přirozenou autoritu, příjemné vystupování a chuť pracovat.

Nabízíme : K VOLNÝM POZICÍM NABÍZÍME mzda od 103,- do 141,- Kč Náborový příspěvek 5 000,- Kč čerpaný již po prvním měsíci zálohy po 10-

ti směnách Bonusy - možnost profesního i platového růstu zajištění zkoušky profesní kvalifikace strážný služební uniformu s příplatkem na obuv zajištění ubytovny práce v profesionálním kolektivu stabilní společnosti.

PŘIVEĎ KOLEGU ZÍSKEJ ODMĚNU 3.000,- KČ Vzdělání : vyšší odborné, základní, vyučení, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost