Technik kontrolor kvality v ostatních průmyslových oborech
Kdejeprace.cz
Žďár nad Sázavou, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Žďár nad Sázavou
  • Přidáno : 23.8.2018
  • Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech :

    Pracovní náplň :

  • Řízení neshod
  • Posuzování výrobků z pohledu kvality (měření, vizuální kontrola)
  • Metodika měření a měřící prostředky
  • Spolupráce při tvorbě QS postupů, jejich optimalizace
  • Spolupráce se supervizory kvality
  • Další související činnosti, administrativa
  • Požadavky :

  • Min. SOU technického směru
  • Dobrý technický rozhled, analytické myšlení znalost čtení technických výkresů
  • Znalost měření, testování výrobků
  • Přehled v QS procesech
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost, přesnost, flexibilita, zodpovědnost
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)