OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAGER PRO OBLAST KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ
AC Jobs
Brno
před 4 dny

Máté zkušenosti v oblasti prodeje kamerových systémů a chcete se ve své praxi posunout dále? Bavilo by Vás nastavovat celou obchodní strategii pro ČR a SK?

Pokud ano, pan pošlete své CV! OBCHODNĚ TECHNICKÝ MANAGER PRO OBLAST KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • vypracování strategie a řízení rozvoje prodeje oblasti kamerových sytémů v rámci ČR a SK
  • řízení spolupráce se stávající prodejní sítí společnosti
  • vedení jednání s klíčovými zákazníky
  • reporting a koordinace aktivit s mateřskou společností v zahraničí
  • Co požadujeme?

  • minimálně dva roky zkušeností v oblasti prodeje kamerovýh systémů nebo technologií videomanagementu
  • silné managerské dovednosti, prezentační dovednosti
  • zkušenost s komunikací s inteními a externími zákazníky, obchodní myšlení
  • znalosti z oblasti distribuce IT velkou výhodou
  • angličtinu na komunikativní úrovni (výhodou němčina)
  • Co nabízíme?

  • práci s velkou možností seberealizace
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • velkou možnost sebevzdělávání - kurzy, certifikace
  • místo výkonu práce : Brno
  • Požádat