Představenstvo společnosti Nemocnice České Budějovice, a. s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Manažer bezpečnosti ICT
Nemocnice České Budějovice, a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 6 dny

Požadavky

VŠ vzdělání technického směru, praxe min. 2 roky v pozici se zaměřením na zabezpečení dat, znalost administrace operačních systémů platformy Windows a Llinux, znalost skriptovacích jazyků v prostředí Windows a Linux, všeobecný rozhled v oblasti síťové architektury a technologií.

Dobrá znalost TCP / IP, DHCP, DNS, L2 a L3 komunikace, zkušenosti s analýzou síťového provozu (IDS / IPS, netflow, tcpdump, wireshark).

Znalost administrace Active Directory, znalost podnikových procesů a jejich provázanost v informačních technologiích.

Očekáváme analytické a logické myšlení, svědomitost, samostatnost a důslednost, dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce.

Dobrá znalost kancelářských aplikací, anglického jazyka alespoň písmem a ochota učit se novým věcem jsou samozřejmostí.

Hlavní náplní uchazeče bude :

Zavádění a aktualizace bezpečnostních systémů, obsluha systému SIEM, aktivní bezpečnostní a provozní monitoring, vyhodnocení a návrh řešní nalezených incidentů, příprava a implementace změn na základě Zákona o kybernetické bezpečnosti, dohled nad zabezpečením infrastruktury, realizace optimalizačních opatření, zajišťování instalace a implementace nových bezpečnostních prvků ICT systémů, aktivní účast v projektech ICT -

poskytování konzultačních služeb projektovým týmům v rámci jejich odbornosti.

Nabízíme

Zajímavou práci v příjemném prostředí

Písemné přihlášky doplněné osobním dotazníkem, stručným životopisem s přehledem dosavadní praxe, doklady o dosaženém vzdělání a kvalifikaci, osvědčením a čestným prohlášením podle zákona č.

451 / 1991 Sb., doručte nejpozději do 31. července 2018 do 14, 00 hod . na sekretariát vedení společnosti Nemocnice České Budějovice, a.

s., B.Němcové 585 / 54, 370 01 České Budějovice s uvedení textu " VŘ na prim. ARO " na obálce.

Kromě výše vyžádaných podkladů, požadujeme detailní znalosti o nemocnici z dostupných zdrojů (Výroční zpráva NČB,a.s., webové stránky nemocnice ap.

z hlediska ekonomického, výkonostního, personálního,ap. S cílem získání konkrétních poznatků o případném budoucím pracovišti ve smyslu poznání všech oblastí kam ARO zasahuje, doporučujeme uchazečům vykonat návštěvu nemocnice minimálně 3 týdny před konáním výběrového řízení.

Zájemce se předem ohlásí v sekretariátu vedení společnosti a následně mu bude umožněna návštěva ARO.

Uchazeči splňující podmínky a stanovené požadavky budou písemně pozváni k výběrovému řízení.

Nástup : 1.ledna 2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost