Kliničtí stomatologové
Dental Management s.r.o.
Most, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodného kandidáta na pozici stomatolog / stomatoložka do Ústeckého (Most), Ostravského (Ostrava), Královéhradeckého (Hradec Králové) a kraje hlavního města Praha.

Co očekáváme : převzetí stávajících pacientů, přijímání nových, zájem o obor a kvalitní práci, příjemné vystupování, dobrý přístup k pacientům, dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme : Nadstandardní finanční ohodnocení 30 000 - 50 000 brutto při plném výkonu i pro méně zkušeného lékaře, předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa), zavedenou ordinaci s veškerým potřebným vybavením, firemní vzdělávání a kursy, možnost zahraničních školení.

Jde o zaměstnání na hlavní pracovní poměr.

Nástup možný dle dohody.

Informace o pozici : pozice je vhodná pro absolventy.

tel. : 724 905 580 e-mail : denticapraha gmail.com HLÁSIT SE : na výše uvedený e-mail nebo tel.

8.00-19.00hod.

Výhody : Předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa), zavedenou ordinaci s veškerým potřebným vybavením, firemní vzdělávání a kursy, možnost zahraničních školení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost