Vedoucí stavební výroby a údržby
CHETES s.r.o.
Cheb, CZ
před 14 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CHETES s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Cheb , Cheb 2 (Cheb), 35002
 • Přidáno : 25.9.2018
 • Řídící pracovníci v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací :

  Místo výkonu práce : Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení : od 35.000,- Kč + prémie.

  Pracovní doba : 7 : 00-15 : 30 h. Náplň práce : vedení spojeného střediska (stavební údržba, veřejné osvětlení, místní komunikace), kontrola nákladů a výnosů středisek a jednotlivých zakázek, kontrola a předávání podkladů k fakturaci, kontrola a likvidace došlých faktur, kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti, zpracování výkazů výměr dle PD, kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s PD, zpracování cenových nabídek pro investory, výběr a oslovení subdodavatelů, komunikace a samostatná jednání se subdodavateli, kontrola obsahové a cenové správnosti předložených cenových nabídek subdodavatelů vč.

  vyhodnocení, návrhy alternativních technických řešení, zpracování hmg stavby, příprava smluv o dílo a objednávek, příprava a vyhotovení rozpočtů na zakázky.

  Požadujeme : vzdělání (stavební směr, pozemní nebo dopravní stavby), orientace v projektové dokumentaci, řidičský průkaz sk.

  B, uživatelská znalost MS Office a rozpočtářských programů (KROS), komunikativnost a schopnost samostatných jednání, autorizace ČKAIT (dopravní nebo pozemní stavby), popř.

  autorizovaný / á stavitel / ka, reference minimálně jednoho předchozího zaměstnavatele, praxe 8 let. Nabízíme : stravenky, služební telefon, služební vůz, týden dovolené navíc.

  Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 6 : 30-15 : 00 h) anebo e-mailem.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 35 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost