Quality Assurance Operations Senior Officer/Manager
Pharmazet Group s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kont. : Hálová, tel : 773 308 065, email : halova pharmazet.com.

emailem.

VŠ se zaměřením na farmacii, chemii, přírodní vědy či podobné, zkušenosti z quality assurance z výr.podniku v Asii, detailní znalost GMP, project management znalosti, AJ aktivní a Hindi psané i písemné, předchozí znalosti v RA (registrace léků), nutnost cestovat do Indie.

Budování a další řízení strategických klientů v Indii.

Zavést systém QMS pro vybrané klienty společnosti Pharmazet v Asii, především v Indii, definovat a dodržovat pravidla a odpovědnost, plány auditu, plány inspekcí.

Připravit dohodu o službách, pracovní objednávky, zprávy o projektu, přehledy o časovém rozvrhu.

Nastavte pravidelné sledování klientů, abyste zajistili trvalé zlepšování kvality, souladu, efektivnosti, řízení CAPA pro výrobní místa.

Působit jako komunikační partner s klienty, pokud jde o jakékoliv problémy.

Vedoucí úloha při auditech a nebo kontrolách.

Sledujte vývojové trendy v zajišťování kvality v právních předpisech GMP v rámci EHP, monitorujte legislativu EHP i globální a upravte procesy v souladu.

Zam.

výhody : NTB, mobilní telefon, sick day

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost