VEDOUCÍ ODDĚLENÍ – LAKOVNA
AC Jobs
Semily
před 2 dny

Máte zkušenosti s prací na práškové lakovně? Chcete se profesně posunout a vést oddělení? Nevadí Vám práce na směny a máte čistý trestní rejstřík?

Jediné, co musíte udělat je poslat mi Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá posilu na pozici : VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LAKOVNA

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod oddělení
  • Organizace práce podřízeným
  • Spolupráce s údržbou
  • Školení nových zaměstnanců
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technický směr výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Zkušenosti v práškové lakovně
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Organizační schopnosti, přirozenou autoritu
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc + věrnostní dovolenou
  • Příspěvek na rekreaci, sport
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost nastoupit ihned
  • Požádat