Vedoucí stánku TESCO Finanční služby Praha
Home Credit a.s.
Praha-Letňany, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Veselská č.p.

663, Praha Prvotní kontakt : petr.lavicky homecredit.cz Staňte se zaměstnancem Home Creditu, přední značkové nebankovní společnosti v České republice.

Pokud hledáte jistotu, dobře placenou práci a už netoužíte po každodenním tlaku nadřízeného, pak hledáme do našeho týmu právě Vás.

Hledáme živou osobnost, která se nebojí komunikace s lidmi. Co hledáme : "Zdravé sebevědomí,"obchodního ducha,"aktivní nasazení,"chuť do práce.

Co u nás budete dělat : 'Starat se o stávající i nové klienty,"aktivně nabízet naše finanční produkty,"zabezpečovat chod svého pracoviště,"starat se o vizuální stránku Vašeho pracoviště,"administrativní činnost.

Co u nás dělat nebudete : "Nebudete mít šéfa za zády,"nebudete denně potkávat stejné lidí,"znuděně očima posouvat ručičky hodinek.

Na oplátku nabízíme : "Plat 25.000,- až 45.000,- (podle provizí i více),"pružnou pracovní dobu,"zázemí silné a stabilní společnosti,"práci na hlavní pracovní poměr,"vstupní školení a profesionální zaškolení,"systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky apod.).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost