Metadatový/á specialista/ka DWH/BI
Komerční Banka
Praha 5 - Stodůlky
před 12 hodinami

Environment

Komerční banka, a.s., která je součástí skupiny Société Générale, do svého týmu v Praze hledá zaměstnance / zaměstnankyni na pozici : .

O nás

Útvar Information Management se věnuje mimo jiné rozvoji a správě datového skladu v KB i dceřiných společnostech. Na včasné dodávce kvalitních dat je závislá většina bankovních procesů.

Zajištujeme sběr, zpracování, řízení a distribuci dat a informací. Provozujeme a pomáháme rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě.

Mission

Za začátku se budeš hodně učit a poznávat specifika databázového systému Teradata a způsob řízení zpracování dat v datovém skladu pomocí nástroje Informatica PowerCenter.

Zjistíš, jak spolupracujeme v rámci celého Informačního managementu, kdo jsou odběratelé našich dat a k čemu jednotlivá BI řešení slouží.

Tvým denním chlebem bude řešení provozních incidentů, kontrola kvality dat a především údržba, vývoj a optimalizace metadatových řešení nad procesy napříč všemi u nás používanými platformami.

Budeme rádi, když nám pomůžeš zkrotit metadata tak, aby se s jejich pomocí naše data o sebe dokázala postarat sama.

Profile

Hledáme kolegu či kolegyni do vznikajícího týmu v oblasti business intelligence / data warehouse se zaměřením na provoz metadatových řešení.

Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.

Jsi senior? Tak ani Ty neváhej. Práce v provozu je rozmanitá a prostředí banky a velký tým Informačního managementu Ti nabízí zajímavé karierní možnosti.

Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - nápadů máme hodně.

Oceníme zejména :

 • zájem o Business Intelligence, Data Warehouse, Data Integration, ETL, řízení procesů, metadata
 • logické, analytické a abstraktní myšlení
 • zájem neustále se rozvíjet
 • Hodit se Ti bude :

 • základní znalost SQL a principů programování
 • ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám
 • Výhodou Ti může být i :

 • znalost libovolného ETL nástroje, Teradaty, MS SQL
 • zkušenost s datovým modelováním
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost