finanční a úvěrový specialista
Daniel Klein
Praha
před 7 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

MVP : Praha

Kontaktovat mailem poslat email >

Náplň práce : Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta. Péče o stávající i nově získanou klientelu.

Budování dlouhodobých vztahů s klienty. Kvalitní a profesionální poradenský servis. Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti.

Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb. Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti. Účast na poradách.

Nabízíme : Intenzivní podporu při startu. Kvalitní a bezplatný systém zaškolení. Komplexní produktové portfolio. Možnost reálně ovlivnit svůj příjem.

Reprezentativní kancelář. Benefity. Nástupní plat : 40 000 Kč a více.

Požadujeme : Komunikační a organizační dovednosti. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu.

Trestní bezúhonnost. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou. Minimální dosažené vzdělání : středoškolské s maturitou. Znalost MS Office.

Schopnost pracovat v týmu. Řidičský průkaz skupiny B.

nahoru

Nechceš makat sám? Vem kámoše.

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost