PROJEKTANT/KA VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB
Valbek, spol. s r.o.
Černice, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Valbek, spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Parková 1205 / 11, Plzeň 26 (Černice), 32600
  • Přidáno : 18.10.2018
  • Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech :

    NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností

    Projektování konstrukčních a pomocných prací na projektech vodohospodářských staveb, koncepčních návrhů jednodušších vodohospodářských staveb

    Projednání dokumentací se správci, s úřady a další nutné související práce při projekční činnosti

    Spolupráce s kolegy, s ostatními ateliéry

    POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti

    Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru - vzdělání specializované na vodohospodářské stavby výhodou

    Znalost předpisů, norem, zákonů výhodou

    Zkušenosti s projednáváním projektů výhodou

    Znalost CAD systémů výhodou

    Schopnost práce v týmu i samostatně, flexibilitu, komunikativnost a zájem o práci

    Řidičský průkaz skupiny B, znalost AJ / NJ

    NABÍZÍME - benefity a motivace

    Zázemí stabilní společnosti

    Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

    Osobní přístup a podporu kolegů

    Zajímavou, odpovědnou a pestrou práci

    Profesní růst a podporu rozvoje osobnosti

    Školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí

    Odměňování v závislosti na vlastním nasazení

    Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)