Přípravář/ka junior/ka
Metrostav a.s.
Praha, Czech Republic
před 9 dny

Co budete dělat :

HLEDÁME ABSOLVENTY / TKY STŘEDNÍCH PRŮMYSLOVÝCH ŠKOL STAVEBNÍCH.

Nabízíme příležitost pracovat na zajímavých zakázkách a získat zkušenosti v oblasti přípravy staveb.

Náplní práce bude především spolupráce s přípravářem a získávání zkušeností

oblasti :

  • nastudování podmínek stavebního povolení
  • spolupráce při přípravě harmonogramu průběhu celé stavební zakázky
  • zajištění prováděcí dokumentace včetně potřebných konzultací
  • rozdělení stavebních částí do technologických celků, včetně stanovení rozhraní jednotlivých stavebních dodávek
  • zpracování objednávek pro přímý nákup materiálu a drobné stavební dodávky
  • průběžná spolupráce na koordinaci prací stavba / projektant / architekt / dodavatelé
  • spolupráce v průběhu přejímek objektu evidence vad a nedodělků zpracování přejímacích protokolů
  • Vaše předpoklady :

    Jste absolvent / ka střední průmyslové školy stavební (do dvou let od ukončení studia)?

    Jste týmový hráč, který podrží tým a je na ně spoleh?

    Máte uživatelskou znalost MS Office?

    Jste ochotný / á učit se novým věcem a pracovat naplno?

    Co vám nabízíme :

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu
  • Požádat