Tester IS
Alza.cz a.s.
Praha
před 7 dny

Provozujeme největší český e-shop postavený na vlastním know-how , který neustále rozvíjíme, optimalizujeme a přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků.

Zároveň však máme jeden z největších a nejpropracovanějších interních systémů v ČR . Neustále se rozvíjí a přizpůsobuje stále náročnějším požadavkům.

Z těchto důvodu jsou pro nás nezbytná vlastní vývojová oddělení, ke kterým neodmyslitelně patří i testerské týmy. Hlášení o chybách přichází jak od kohokoli z firmy, tak i od našich zákazníků.

Nejčastěji se budeš věnovat testování výsledků práce programátorů. Od kontroly zadání, přes manuální testování funkčnosti, až po zápis bugů.

Vše se snažíme odbavit pokud možno ihned. Na oddělení interního informačního systému budeš mít navíc zodpovědnost za přidělování uživatelských práv , případně pomáhat uživatelům, jak systém správně používat.

Na oddělení webového vývoje se dostaneš také k nasazování na produkci , které provádíme i dvakrát denně. Budeš si tak muset dávat pozor, abys jedním klikem neshodil celý web.

Je tady super kolektiv inspirativních lidí , kteří Tě rádi zaučí i pomůžou. Taky chápeme, že občas je potřeba vypnout, takže je úplně v pohodě si s kolegy zahrát stolní fotbálek, XBOX anebo Playstation .

Když budeš hodně unavený, můžeš si odpočinout v solné jeskyni nebo sauně , které jsou zkrátka boží.

Junior s technickým backgroundem a selským rozumem. O co nám jde hlavně, je potenciál. Vzhledem k charakteru práce je nezbytné, aby tě to bavilo , protože jedině tak ze sebe vydáš to nejlepší a budeš chtít sebe i nás posouvat.

Navíc zjistíme, v čem jsi dobrý a necháme Tě na tom pracovat dál.

Tady je to nejdůležitější, co požadujeme : Zkušenost s nějakým bug reportingovým systémem (HPQC, RedMine, JIRA,...)Celková nadstandardní uživatelská práce s PC, povědomí o nastavení Windowsů apod.

Analytické / technické myšleníZáklady SQL a programování jako malé plus.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost