Realitní makléř/ka pro lokalitu Česká Lípa
LILAN, s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro LILAN, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hrnčířská 2985, Česká Lípa 1 (Česká Lípa), 47001
  • Přidáno : 12.7.2018
  • Realitní makléři :

    LILAN s.r.o. je realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, působící v Severních Čechách od roku 2000. Nabízíme zprostředkovatelské služby realitní kanceláře, výkup nemovitostí, řešení exekuce, zastoupení na dražbách, řešíme vypořádání spoluvlastnických podílů.

    Nabízíme tradici, kvalitu, profesionalitu a lidský přístup.

    Z důvodu rozšíření úspěšného týmu realitních makléřů společnosti LILAN s.r.o. hledáme realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro Liberecký a Ústecký kraj, zejména pro pobočky v České Lípě, Libercia v Děčíně.

  • Pracovní pozice : realitní makléř / ka / obchodník s nemovitostmi
  • Místo práce : na jedné, Vámi zvolené pobočce : Česká Lípa, Liberec, Děčín
  • Druh pracovního poměru : plný úvazek, částečný úvazek, hlavní pracovní poměr, DoPP, DoPČ
  • Plat : 15.000 + odměny a prémie
  • Nabízíme :

  • zajímavou a flexibilní práci
  • 100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
  • odborné vedení majitelem realitní kanceláře
  • vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
  • vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
  • možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
  • pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
  • kompletní zázemí realitní kanceláře
  • administrativní, právní, marketingová a IT podporu
  • vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
  • unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
  • tarif s neomezeným voláním
  • vizitky, letáky, plachty
  • moderní a reprezentativní kanceláře
  • přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci
  • Požadujeme :

  • výborné komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • sebevědomého, vytrvalého obchodníka s orientací na výsledek
  • spolehlivost, samostatnost, velmi dobré organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • přizpůsobení času potřebám klientů
  • chuť pracovat a stát se profesionálem v oblasti realit
  • zkušenosti v realitním oboru nebo přímého prodeje výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • min. středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řídič)
  • Náplň práce :

  • aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji
  • zprostředkování koupě, prodeje, pronájmu nemovitostí
  • vytváření prezentace nabízených nemovitostí
  • provádění prohlídek nemovitostí
  • vedení obchodních případů
  • komunikace s klienty
  • Co bude realitní makléř k práci potřebovat?

  • vlastní automobil, notebook, mobilní telefon
  • Co udělat v případě zájmu o pozici?

  • zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis na mail : lilancz22 gmail.com
  • případě úspěšného absolvování výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům !
  • Připojte se do naší realitní rodiny, která Vám nechá vydělat dobré peníze příjemnou formou, přitom si to užít a mít čas i na soukromý život.

    Pojďte to vyzkoušet a uspět i VY.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)