SALES MANAGER
AC Jobs
Moravskoslezský kraj
před 2 dny

Jste technicky zdatný typ s vyjednávacími schopnostmi a nebráníte se nové profesní výzvě? Ovládáte polštinu na úrovni rodilého mluvčího?

Chcete se realizovat v průmyslovém odvětví? Tak mne neváhejte kontaktovat. Společnost s dlouholetou tradicí působící v průmyslovém sektoru hledá kolegu do týmu, a to na pozici SALES MANAGER -

POLSKO (30 - 40 000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • především akviziční činnost a vyhledávání obchodních partnerů
  • zajištění obchodních, smluvních a cenových podmínek
  • rozvoj a příprava plánu prodeje
  • spolupráce s projektovým manažerem, výrobou, se smluvními partnery a zákazníky
  • pracovní cesty do Polska (2-4 dny týdně)
  • Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání technického / ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • polský jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost problematiky teplárenství, bioplynu a kogenerace - výhodou
  • komunikativnost, vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v podobě stále se rozvíjející společnosti
  • 4 týdny dovolené + za každý rok 1 den dovolené navíc, max. 25 dní
  • služební auto i pro soukromé účely
  • home office
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • zdravotní volno (3 dny)
  • jazykové kurzy
  • svěřený region : Polsko
  • místo výkonu práce : v rámci home office
  • Požádat