INŽENÝR STAVEBNÍHO SKLA
AC Jobs
Teplice
před 11 hodinami

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru? Hledáte perspektivní zaměstnání s možností velmi zajímavých i nadnárodních projektů?

Chcete pilovat svoji angličtinu a nevadí Vám krátké pracovní cesty do zahraničí?

Pracovní náplň

  • návrhy a řešení stavebních úprav
  • výpočty
  • znalost norem a příslušných zákonů
  • komunikace s odborníky a dodavateli
  • spolupráce s vysokými školami
  • prezentace společnosti
  • Co požadujeme?

  • ČVUT, obor stavební nebo SŠ stavební
  • s praxi v oboru 1-3 roky

  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (školení v zahraničí)
  • MS Office (Excel - filtry, vzorce, kontingenční tabulky)
  • znalost a čtení projektové dokumentace
  • základy statiky, výpočty
  • Co nabízíme?

  • příležitost pro absolventy ve stavebním oboru
  • možnost cestování a školení v zahraničí
  • profesní a finanční růst
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • služební auto i k soukromým účelům
  • Lokalita : okres Teplice