VÝROBNÍ KONTROLOR
AC Jobs
Pelhřimov
před 5 dny

Máte technické vzdělání a praxi ve výrobě? Měl jste na starosti i kontrolu kvality výrobků a nevadí Vám práce ve směnném provozu?

Na nic nečekejte a pošlete nám Vás životopis! Výrobní strojírenská společnost hledá kolegy na pozici : VÝROBNÍ KONTROLOR (24-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola výrobků
  • používání měřidel a různých nástrojů
  • tvorba výstupních zpráv o kvalitě výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s pracovníky ve výrobě
  • Co požadujeme?

  • SOU / ŠŠ technické zaměření
  • praxi s kontrolou kvality ve výrobě
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • zodpovědnost a pečlivý přístup
  • Co nabízíme?

  • stabilní a jistou práci
  • zajištěné stravování
  • dovolenou navíc
  • potřebné školení a vzdělávání
  • volné vstupy na různé zájmové aktivity
  • místo výkonu práce : cca 30 km od Jihlavy
  • Požádat