Obchodník gastro stravenky
Lidl Česka republika v.o.s.
Karlovarsko, CZ
před 5 dny

Společnost Lidl stravenky v.o.s. je poskytovatelem nových stravenek na trhu. Naše stravenka je jediná, se kterou se dá zaplatit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland.

Našim zákazníkům (zaměstnavatelé, restaurace) chceme poskytnout nejlepší péčí, a proto hledáme právě Vás!

Vaše úkoly a pracovní náplň

  • Budeš aktivně oslovovat majitele restaurací ve Tvém okolí a prezentovat jim výhody nového projektu - Naše stravenka
  • Na vlastní kůži si vyzkoušíš sjednávání obchodu
  • Nepřipravíme Tě ani o konečné zajištění podpisu smlouvy o akceptaci Naší stravenky
  • Váš profil

  • Rád / a komunikuješ s lidmi a nechceš sedět v kanceláři
  • Nadšení pro akvizici nových zákazníků Ti není cizí
  • Případné zkušenosti z obchodu nebo z oblasti HORECA jsou pro nás velkým plus
  • Máš obchodního ducha a umíš pracovat jako samostatná jednotka
  • Vlastníš notebook / tablet s internetem na cesty
  • Nabízíme

  • Chtěli bychom s Tebou spolupracovat dlouhodobě, a proto Ti nabídneme dohodu o provedení práce na dobu neurčitou (následný přechod na hlavní pracovní poměr je možný)
  • Dostaneš skvělou příležitost nastartovat kariéru v oblasti obchodu
  • Za každou uzavřenou smlouvu Tě odměníme 300 Kč (cca 20 min. schůzka v restauraci)
  • Administrativou Tě nebudeme zdržovat, veškerý čas strávíš v terénu
  • Sférou vlivu budou restaurační zařízení ve Tvém okolí
  • Požádat