Skladník/ Operátor moderní elektroniky
DB Schenker
Nučice, Česká republika
před 10 dny

Baví Vás moderní technologie? Sledujete svoji závislost na smartphonu?

Hledáte práci, která bude Vašim koníčkem?

Dokážeme splnit Váš sen, staňte se členem našeho týmu pro významného zákazníka z oboru high-tech elektroniky. Hledáme kolegy na pozici skladník nebo skladník s manipulační technikou.

Co bude Vaším úkolem?

  • kontrola a testování moderní elektroniky, denně vám pod rukama projdou desítky telefonů nebo tabletů, u kterých budete rozhodovat o jejich stavu a dalším postupu
  • manipulace se zbožím na skladě
  • práce se skenerem / čtečkou
  • příjem a balení zboží
  • práce na dvě směny (Po - Pá)
  • Co od Vás očekáváme?

  • umět otevřít a zavřít program v počítači, pracovat s myší a klávesnicí (pokud zvládnete vytvořit jednoduchou tabulku v excelu je to vaše výhoda)
  • praxe ve skladu není podmínkou
  • chceme spolehlivé a zodpovědné kolegy, kteří budou dodržovat plánované směny a plnit zadané úkoly
  • čistý trestní rejstřík
  • Co nabízíme?

  • za dobrou práci dobrou mzdu
  • 5 týdnů dovolené a 2 dny volna navíc
  • naučíme vás nové postupy a vy můžete dál zaškolovat nové kolegy, (máte možnost růst na pozici trenéra nebo vedoucího směny)
  • získáte stravenky, příspěvky na penzijní / životní připojištění, příspěvek na dopravu a další výhody
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • budete s námi pracovat v příjemném prostředí moderního skladu
  • Těšíme se na Váš životopis.

    Česká republika

    OdpovědětZpět na výpis pozic