Seřizovač CNC stroje/junior (až 25.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Mikulov , CZ
před 12 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • vzdělání technické
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s dílenskými měřidly
  • ochota práce na 2 směny (ranní, odpolední)
  • Nabídka

    Hledáme na 2 směnný provoz pro CNC stroje - soustruh i frézka - seřizovače. Jsme středně velká výrobní společnost, nabízíme závodní stravování, příjemné pracovní prostředí i kolektiv -

    převážně mladých, příspěvek na dopravu, zaučení ... lokalita : Mikulov - Břeclav

  • zázemí moderní společnosti
  • stravování
  • motivující mzdové ohodnocení
  • kariérní růst
  • příjemný kolektiv pracovníků
  • pracoviště : okres Břeclav
  • Pracovní náplň

  • práce na CNC strojích - soustruhy, frézky
  • práce dle výkresové dokumentace
  • kontrola měřením
  • ochota učit se Plat : 25000
  • Město : Mikulov - Břeclav

  • zázemí moderní společnosti* volno navíc* stravování* motivující mzdové ohodnocení* kariérní růst* příjemný kolektiv pracovníků* pracoviště : okres Břeclav
  • Odpovědět nabídka práce