Elektroúdržbář
AVON AUTOMOTIVE a.s.
Rudník, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Hlavní náplň činnosti a související povinnosti : elektroúdržba a opravy strojů a zařízení. Vzdělání a zkušenosti : Vyučení nebo maturita v oboru elektro, PC uživatelsky, znalost diagnostiky poruch strojů řízených PLC, osvědčení vyhl.

50 / 1978 Sb., 6, samostatný výkon práce, fyzická zdatnost, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme : Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíce, doprava z Trutnova a Vrchlabí zajištěna s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných příplatků, vánoční a roční bonus, příspěvek na dětskou rekreaci, očkování proti chřipce.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost