Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Bohemia Apple, družstvo
Tuchoraz, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Bohemia Apple, družstvo .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Tuchoraz 140, Český Brod (Tuchoraz), 28201
  • Přidáno : 18.10.2018
  • Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování :

    První kontakt :

    e-mail : polakova bohemiaapple.com,

    osobně : každé úterý 10 - 11 hod, Tuchoraz 140.

    Náplň práce :

    Obsluha třídící linky zajišťující přísun produktů, obalů na plnící linku, provádění jakostní kontroly a s tím související správnost váhy, označení produktu etiketou a potřebnými údaji.

    Pracovní doba :

    Od 7 do 16 hodin s hodinovou pauzou na oběd.

    mimořádných případech v době sklizně jablek v závislosti na počasí je možné pracovní dobu upravit což znamená ,že zaměstnanec bude v týdnu doma a směnu nahradí o víkendu ,nebo se posune nástup a odchod pracovní doby.

    Jsme zemědělská firma závislá na počasí a jablka je potřeba ihned po převzetí ze sadů zpracovat pro další skladování.

    Požadavky :

    Čistý rejstřík trestů, zdravotní průkaz výhodou, v případě cizinců alespoň částečná znalost českého jazyka.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)