Engineering Manager
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
Pardubice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Pardubice.

Zajištění pravidelné údržby objektů, zajištění řešení při havarijních či poruchových stavech. Podpora řízení firemního majetku Koordinace bezpečnostních a zabezpečovacích aktivit pro objekty společnosti Zajišťuje komunikaci s centrálním bezpečnostním oddělením včetně návrhů na řešení mimořádných situací a zvyšování bezpečnostních standardů.

Vedení interního IT teamu za účelem efektivního využití IT zdrojů (HW, SW) Řízení a vedení technických iniciativ a zlepšení Řízení a vedení optimalizačních a zlepšovacích projektů Zajištění průběžného sledování technologických inovací včetně hodnocení aplikačních možností pro stávající i potenciální provozy.

Podpora finančního oddělení při tvorbě cenových nabídek (časové náročnosti, ceny vybavení, nástrojů i zařízení apod.) Sledování konkurenčního prostředí a výběr potenciálně spolupracujích třetích stran.

Zodpovědnost za stav a dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrany životního prostředí na svěřených pracovištích a dohlíží na plnění pracovně-

právních a etických pravidel zaměstnanci společnosti. Podmínkou je znalost tureckého, znalost španělského jazyka výhodou / bude součástí tureckého týmu, zákazník mluví jen španělsky / Podmínkou je min.

10 let praxe v oblasti engineeringu ve vedoucí pozici Nutná znalost celé šíře oblasti engineeringu (Test / Process / System / Product Engineering) ve výrobní firmě Zaměstnanecké výhody : 3.

000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (kino, divadlo, masáže, zážitky,..) Příspěvek penzijní připojištění narůstající s každým odpracovaným rokem Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.

000,- 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování - hlavní jídlo na směnu za 22,- Výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny (od 11,-

Kč) Multisport program Firemní fitness centrum Slevy u vybraných obchodníků Možnost dalšího vzdělávání (různorodé interní kurzy) První kontakt e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost