Specialista logistiky ve Skladu hotových výrobků a expedice
Agentura Top Talent, s. r. o.
Pardubice, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

administrativní činnosti spojené s expedicí hotových výrobků přijímá na sklad výrobky třetích stran kontroluje dodávky dle dodacích listů a faktur Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání komunikativní znalost anglického jazyka 2směnný provoz znalost práce s PC, znalost SAP výhodou smysl pro detail, pečlivost, aktivní přístup, týmový hráč odolnost vůči dlouhodobému stresu, schopnost řešit naléhavé situace s klidnou hlavou Nabízíme : Šanci pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.

Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu.

Velmi čisté a klimatizované prostředí.

Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy.

Dotovaná cena jídel od 15 Kč.

Flexibilní pracovní doba u technických a kancelářských pozic příchod mezi 7 a 8 Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost