Technolog speciálních procesů
General Electric Company
Praha, Czech Republic
před 8 dny

About Us :

GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive.

Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Essential Responsibilities :

Budete pracovat v týmu technologů a Vaše primární zodpovědnost bude za tvorbu postupů a návodek pro povrchové úpravy (eloxování, pasivace apod.

kontrola provozních parametrů a řešení provozních problémů v oddělení speciálních procesů. Dále se budete podílet na přípravě podkladů pro tepelné zpracování, pájení a svařování.

Budete pracovat v komplexním procesu - od schvalování technologičnosti výkresů po zjišťování kořenové příčiny nebo navrhování nápravných opatření.

Budete samozřejmě i spolupracovat s ostatními odděleními na vývoji nových produktů a procesů. Jedním z Vašich cílů je i zlepšování, stabilizace a zjednodušování procesů vedoucí ke snižování zmetkovitosti a nákladů.

Qualifications / Requirements :

Určitě se bude hodit technické vzdělání - ideálně strojírenství a praxe ve výrobní firmě, tato pozice je ale vhodná i pro šikovného absolventa se zájmem o oblast speciálních procesů (povrchové úpravy, tepelné zpracování, svařování).

Pracujeme na mezinárodních projektech, takže si tu můžete procvičovat angličtinu s kolegy z Itálie, Anglie nebo Polska. Budeme rádi, pokud vám něco říkají pojmy jako Lean nebo Six Sigma.

Pracujeme v NX, ale pokud ovládáte jiný CAM, tak vám ukážeme, jak na to. Hledáme proaktivní, veselé a pohodové kolegy, abychom udrželi stávající atmosféru v týmu.

Locations : Czech Republic; Praha

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost