procesní inženýr
Magna Cartech spol. s r.o.
České Velenice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Magna Cartech spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : České Velenice 600, České Velenice, 37810
  • Přidáno : 12.7.2018
  • Úředníci ve výrobě :

    POŽADUJEME :

  • vzdělání SŠ / VŠ technického zaměření
  • min. 2 roky praxe v automotive výrobě
  • znalost AJ komunikativně, NJ výhodou
  • znalost práce na PC - MS Office, CAQ, Autocad
  • znalost metodik štíhlé výroby (VSM, SMED, 5S, Kaizen, TPM, kanban ...)
  • znalost procesů kapacitního plánování a vnitropodnikové LOG
  • znalost výrobních technologií
  • flexibilita, kreativnost
  • teamový přístup, komunikativnost, smysl pro detail
  • systémový přístup, vedení projektů
  • NÁPLŇ PRÁCE :

  • podpora při zlepšování procesů interní logistiky, výroby a toku materiálu (VSM, VSD, Kanban) - principy štíhlé výroby
  • spolupráce na tvorbě CIP a LEAN projektů a koordinace při jejich zavádění
  • podpora investičních projektů ve fázi projektování
  • podpora administrace komise Námětů na zlepšení (správa úkolů v centrálním akčním plánu a
  • evidence NNZ)

  • podpora projektových týmů pro oblast návrhu interní LOG, layoutu, toku materiálu při zavádění nové výroby MCT
  • podpora při řešení incidentů bezpečnosti práce a kvality
  • správa layoutu firmy
  • zástup vedoucího oddělení v jeho nepřítomnosti
  • podpora administrativního chodu oddělení kvality - spisové a skartační řízení
  • dodržuje pokyny bezpečnosti práce
  • další činnosti podle pokynů nadřízeného
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)