Pokojská
Bartoň a Partner s.r.o.
Jeseník, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Bartoň a Partner s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Priessnitzova 299 / 12, Jeseník 1 (Jeseník), 79001
  • Přidáno : 29.6.2018
  • Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních :

    AKTUALIZACE 30.7.2018!!!

    První kontakt telefonický !!!

    Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.

    Požadavky zaměstnavatele :

  • uchazeč musí mít čistý trestní rejstřík.
  • Pracovní doba : 8.00 - 14.00.

    Náplň práce : úklid pokojů, společných prostor a soc. zařízení.

    Nástup možný ihned, vhodné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání.

    Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

    Zaměstnavatel zajišťuje dopravu zaměstnanců na pracoviště : Šumperk - Hanušovice - Jeseník a zpět, Bruntál - Vrbno pod Pradědem - Jeseník a zpět.

    Zájemci se mohou hlásit :

  • telefonicky na tel. číslo : 735 171 157, v pracovní dny vždy od 7 : 30 hod do 16 : 00hod
  • Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází!!!

    Vyžadované vzdělání : ÚSV