IT PRODUCT MANAGER JUNIOR
AC Jobs
Brno
před 1 dnem

Máte obchodního ducha, vyznáte se v IT a umíte i složitější věci popsat tak, aby je pochopil i naprostý laik? Tak neváhejte a odpovězte ještě dnes! IT PRODUCT MANAGER

Pracovní náplň

  • Sledování aktuálních novinek ve svěřené IT oblasti
  • Tvorba lokální strategie značky a obchodních plánů
  • Podpora prodejního oddělení
  • Jednání s dodavateli (jednání o cenách a službách)
  • Příprava tutoriálů, prezentačních videí a školení
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v managementu, ekonomii nebo informatice
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Dobrý přehled v IT, nejlépe v oblasti tisku
  • Umění prezentace na základě skutečnému porozumění zákazníkovi
  • Strategické a kreativní myšlení
  • Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení i s bonusy
  • Skutečnou seberealizaci
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Aktuální školení v nejnovějších technologiích
  • Spolehlivé kolegy, s nimiž je i zábava
  • Požádat