Obráběč kovů
Aptar Čkyně s.r.o.
Čkyně, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost Aptar Čkyně s.r.o.

je součástí nadnárodní skupiny Aptargroup a působí na trhu již více než 25 let.

současné době zaměstnává na tři sta zaměstnanců různých profesí a řadí se mezi perspektivní a stabilní zaměstnavatele Jihočeského kraje.

Zaměřuje se především na výrobu šroubových uzávěrů a uzávěrových systémů z umělých hmot pro péči o tělo, domácnost, nápoje a potraviny.

Společnost také dodává šroubovací, narážecí, dávkovací, tubové disc top a flip top uzávěry s ventilkem nebo bez a nabízí vlastní výrobu forem dle požadavku zákazníka.

Budeme rádi, pokud se i Ty staneš součástí naší společnosti.

Volná pracovní pozice - Obráběč kovů Požadujeme : -min.

výuční list v oboru Nabízíme : -mzda od 120 Kč / hod (možné navýšení po zkušební době) -stravenky -příspěvek na dopravu -

bonus za práci bez absence z důvodu nemoci nebo OČR -25 dní dovolené -13.

mzda (dle délky zaměstnání ve firmě) -očkování proti chřipce -příspěvek na sportovní aktivity -nástup ihned Kontakt : Marie Kotlíková, personální referentka Aptar Čkyně s.

r.o., Čkyne 299, 38481 Čkyně, Czech Republic Telefon : +420 388 405 109 E-mail : marie.kotlikova aptar.com

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost