Bankéř v džínách na 6h denně
Home Credit a.s.
Evropská Praha, Cz
před 1 dnem

Studuješ nebo jsi po mateřské, nebo prostě nechceš trávit třetinu dne v práci? A co takhle být bankéřem nebo bankéřkou na telefonu jen 6 hodin denně?

Pokud nechceš nutit klienty do toho, co nechtějí, mluvit jako robot dle předepsaného skriptu a nosit nudné šedivé kostýmky nebo kravatu přísně až ke krku, jsi na správném místě!

Nic takového tě u nás totiž nečeká. V Home Creditu voláme jen našim klientům, kteří nás dobře znají a mluvíme s nimi jako lidi ne roboti. A klidně v džínách.

Co tedy děláme?

Voláme našim klientům, zjistíme od nich, co plánují nebo potřebují. Na základě toho pro ně vymyslíme co nejlepší řešení a doporučíme některý z našich produktů pro komunikativní jedince s prodejním duchem hračka, ne?

Proč tě práce u nás bude bavit?

 • jsme pro zákaznicky orientovaná firma, která si klade za cíl mít ty nejspokojenější zákazníky na trhu proto tu máme speciální tým, jehož součástí budeš i ty
 • hcnenijenprace ale umíme se taky bavit - celofiremní nebo týmové akce, teambuildingy, sportovní dny nebo vánoční večírek, to vše a mnohem víc s námi můžeš zažít

 • našich kancelářích se budeš cítit jako doma (mrkni na virtuální prohlídku), navíc jsou kousek od hlavního nádraží k nám to budeš mít odkudkoliv blízko
 • ať už je to 25 dní dovolené, stravenky za 100,- nebo třeba MultiSportka, benefitů máme celou řádku, všechny jsou tu pro tebe
 • Jak se stát bankéřem v džínách :

 • jediné, co potřebuješ, je nebát se vzít telefon a mluvit, a taky alespoň maturitní vysvědčení
 • pošli svoje CV, my se co nejdříve ozveme a případně tě pozveme k nám
 • u nás se pobavíme o tom, co tě baví, z čeho máš radost a co tě motivuje no a když si vzájemně sedneme, nic nebrání tomu přidat se k našim bankéřům! V džínách.
 • Nebo v kraťasech či sukni. To je fuk

  Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky MYHomeCredit.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost