Svářeč-brusič (30.000 - 40.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Brno, CZ
před 7 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

  • svařování metodou MIG / MAG
  • výhodou zkušenosti s TIG
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • Nabídka

    Firma, která je špička na trhu zpracování plechu, hledá posilu do svého týmu svářečů a zámečníků. Hledáme šikovné zaměstnance, které práce baví.

    Takovým dokážeme nabídnout skvělé zázemí a finanční ohodnocení.

  • možnost nadstandardních výdělků
  • stravenky v hodnotě 120,- Kč
  • flexi-pasy
  • stabilní zázemí
  • možnost rozvoje při práci s různorodými výrobky s dobrým nástrojovým vybavením
  • další odměny během roku
  • lokalita : Brno-město
  • Pracovní náplň

  • svařování hliníku
  • svařování (do menších tlouštěk 5mm, i složitějších svařence)
  • začišťování svárů a další zámečnické práce : zabroušení, kompletace větších svařenců, zahlubování, nýtování, vrtání...
  • samostatná práce dle výkresové dokumentace
  • kusová a malosériová výroba
  • kontrola výrobku Plat : 30000 - 40000
  • Město : Brno-město

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!