Junior/senior konzultant
Expirit, s.r.o.
Olomouc, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Expirit, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Fibichova 1141 / 2, Olomouc 9 (Olomouc), 77900
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace :

    Místo výkonu práce : Olomouc.

    Náplň práce :

  • připravuje, zpracovává a podporuje projekty pro čerpání prostředků z fondů EU
  • zabezpečuje administrativu spojenou s projekty EU
  • realizuje výběrová řízení na dodavatele dle zákona o veřejných zakázkách či pravidel poskytovatele dotace
  • vykonává monitoring projektů
  • vykonává finanční řízení projektů
  • sleduje informace / novinky v oblasti fondů EU
  • Požadavky :

  • vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe ve zpracování žádosti o dotaci a jejich administraci min. 1 rok
  • zkušenosti s realizací výběrových řízení dle metodik poskytovatelů dotací
  • zkušenosti s realizací výběrových řízení dle zákona o veřejných zakázkách
  • znalost práce na PC
  • analytické myšlení
  • zodpovědnost a pečlivost
  • organizační schopnosti
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • schopnost jednání s lidmi
  • zkušenosti s vyhledáváním obchodním příležitostí
  • řidičský průkaz sk. B
  • angličtina (mírně pokročilá)
  • pracovní doba 8 : 00 - 16 : 30 hod.
  • Benefity : notebook, mobilní telefon s internetem, stravenky, dovolená navíc, firemní akce.

    První kontakt POUZE mailem.

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 20 000 22 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis