Letecký mechanik
Czech Airlines Technics, a.s.
Praha, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Czech Airlines Technics, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Jana Kašpara 1069 / 1, Praha 614 (Praha), 16100
  • Přidáno : 6.6.2018
  • Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení :

    místo výkonu práce : Jana Kašpara č.p. 1069 / 1, 161 00 Praha 614

    kontakt : Kadlecová Markéta, e-mail : marketa.kadlecova cah.cz

    Prac. náplň :

    Zajišťovat pravidelnou údržbu i velké revize letadel

    Provádět demontáž a montáž letadlových celků

    Přezkušovat systémy letadel

    Zkoušet a seřizovat letadlové celky

    Provádět zástavby a modifikace

    Provádět identifikace a odstraňovat závady

    Požadavky :

    SŠ / vyučení v oboru letecký mechanik nebo avionik, případně jiné vzdělání technického zaměření

    Dobrý zdravotní stav

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)