Specialista/-ka aplikační podpory
ČSOB
Praha, Česká republika
před 43 dny

Pro tým, který se stará o více než 25 aplikací, z toho 10 kritických, a který v současné době tvoří 20 interních zaměstnanců, hledáme nového kolegu.

Staňte se součástí útvaru, který našim klientům zajišťuje dostupnost jejich financí, buďte tím, na kterého naši zákazníci spoléhají.

Pokud vás zaujme níže uvedený popis pozice, jste na dobré cestě stát se naším novým kolegou v teamu elektronického bankovnictví

Náplň práce :

  • Administrace aplikačního SW
  • Příprava administrátorské dokumentace
  • Účast na projektech v roli člena týmu
  • Spolupráce s aplikačními architekty a obchodními analytiky v přípravných studiích projektů
  • Vykonávání odborné, konzultační a poradenské činnosti útvarům a klientům banky
  • Implementace nových poznatků, metod a technologií
  • Požadujeme :

  • Odborná praxe minimálně 2 roky
  • Administrátorská znalost platformy WINTEL- OS Server 2008,2008R2 (2012,2012R2)
  • Základní znalost Linux / Unix
  • Základní znalost databázových technologií : Oracle, MS SQL
  • Angličtina znalost na úrovni čtení technické dokumentace
  • Analytické schopnosti a dobrý písemný projev (tvorba dokumentů)
  • Schopnost na sobě pracovat, zvyšovat svoji odbornou zdatnost a výkonnost
  • Pozitivní přístup a schopnost komunikace
  • Týmový hráč
  • Proč pracovat právě u nás?

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme :
  • cafeterii nastavenou na míru

    3 dny zdravotního volna

    mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

    flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

    Pracovní smlouva

    Délka pracovního poměru

    Benefity

    Bonusy / prémie, sleva na firemní výrobky / služby, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky / příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno / sickday

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou