Manažer/ka obchodu energetika, až 56 000 CZK
Dobrá práce.cz
Pardubice , CZ
před 2 dny
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Hledáme člověka, který bude nacházet řešení - od identifikace příležitosti po podpis smlouvy. Silnou a samostatnou osobnost s proaktivním přístupem, která bude inspirací pro své okolí.

Co je pro nás důležité :

  • technické vzdělání (TZB, stavební, strojní, energetika, MaR, )
  • praxe na obchodní pozici v oblasti TBZ ( např. topení, chlazení, kotle, energetika)
  • ŘP sk. B. - ochota cestovat v rámci celé ČR
  • ideálně zkušenosti s vedením projektů a koordinací menšího týmu
  • Benefity : Co Vámi nabízíme :

    Co Vámi nabízíme :

  • motivační ohodnocení skládající se z pevné mzdy a systémů prémií
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • flexibilní pracovní dobu
  • zvýhodněné ceny na produkty a služby společnosti
  • stravenky
  • kvalitní pracovní prostředí s moderním vybavením
  • prostor pro osobní i profesní růst a vzdělávání
  • férové jednání
  • nástup možný IHNED
  • Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

    Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz / cs / job-search?utm source jobboard&utm medium jobposition

    Pracovní náplň

    Jste zkušený obchodník s technickým backgroundem?

    Máte zkušenosti z TZB nebo TPS prostředí?

    Troufnete si na zákázky v hodnotě milionů korun?

    Nechybí Vám chuť a odvaha začít svou kariéru ve společnosti, která má jméno?

    Pokud jsou Vaše odpovědi ano, pak hledáme právě Vás!

    Využijte příležitosti a pracujte pro společnost působící 30 let v oboru.

    Hledáme posilu na klíčovou pozici MANAŽER / KA OBCHODU v energetice.

    Co budete mít na starosti :

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti tepelné energetiky
  • vedení obchodních jednání s klienty (energetické firmy, města, nemocnice, školy)
  • spolupráce na tvorbě obchodní strategie společnosti
  • koordinace projektů od nabídky po finální realizaci
  • sestavování a koordinace projektového týmu, návrh technického řešení Plat : 40000 - 56000 CZK / m
  • Město : Pardubice

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!