Zámečník
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Hedvikov.

Náplň práce : práce s výkresovou dokumentací, zámečnické práce v provozu slévárny hliníku, příprava forem do lisovacích strojů Požadujeme : vyučení v oboru nebo praxi, ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme : možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny, možnost ubytování Kontakt : životopis e-

mailem na z.posikova kovolis-hedvikov.cz nebo l.vesela kovolis-hedvikov.cz, poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.

s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel.

469 619 117 nebo 773 771 217 nebo s Libuší Veselou, tel.

469 619 110 nebo 777 619 110.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost