SPECIALISTA PROCESŮ
AC Jobs
Rožnov pod Radhoštěm
před 3 dny

Nenechává Tě chladným, pokud objevíš něco o čemž si přesvědčený, že není dobře a můžeš to vylepšit? Odpovědnost a organizační schopnosti jsou Tvoje silné stránky, které by si rád i nadále rozvíjel?

Domluvíš se anglicky? Pokud ano, hledáme právě Tebe pro zajímavou společnost, která se zabývá potravinářskou výrobou na pozici : SPECIALISTA PROCESŮ (60 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání procesních chyb napříč společností
  • Příprava a zavádění nových procesů
  • Podpora ostatních oddělení
  • Spolupráce se zahraničním vedením
  • Procesní podpora při zavádění nových projektů
  • Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Znalost výrobních procesů
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení odpovídající pozici
  • Roční ohodnocení
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Požádat