Specialista platebních metod ŠANCE PRO ABSOLVENTY
Alza.cz a.s.
Praha
před 11 dny

Hledáme nový poklad do našeho finančního oddělení. Proč naskočit do Alzy?Protože cítíš, že by bylo fajn pracovat někde, kde atmosféra nezamrzla v minulém stoletíNěkde, kde můžeš být sám sebou a nebrat vše kolem sebe smrtelně vážněNěkde, kde cestou z kanceláře k fotbálku či do solné jeskyně potkáš minimálně tři lidi na gyroboardu, dvě děti kolegů a přiběhne tě pozdravit alespoň jeden přátelský hafan Co by to jako přesně obnášelo?

Budeš naším vrchním vyjednavačem s bankami a poskytovateli platebních služeb.Také se budeš po vzoru strýčka Skrblíka nořit do té hromady peněz, které se u nás točí a zajišťoval odchody a příchody plateb.

A ve zbytku času pomůžeš jak se zaváděním nových platebních metod, tak při přípravě měsíčních a ročních závěrek Takhle si tě přestavujemeVzhledem k tomu, že se u nás točí desítky miliard, preferujeme někoho, kdo to umí s čísly a je schopen analyticky a logicky mysletTaky bychom chtěli, abys už měl či měla zkušenost s pozicí ve financích a ideálně z oblasti e-

commerceDůležitá je i solidní angličtina, prakticky denně si v ní totiž s někým popovídášA taky by byl fajn excelentní Excel Čím ti obohatíme život?

Asi tě nepřekvapí, že bychom ti rádi za práci dávali penízeAle určitě oceníš i spoustu dalších věcíTakže třeba budeš mít fakt zajímavé zaměstnanecké slevy prakticky na vše, co prodávámeA my prodáváme prakticky všeTaky budeš moci využít desítky našich interních školení, zaplatíme ti učitele cizích jazyků a občas dohodíme lístky na různé zajímavé akce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost