Projekt manager pro rozvoj emailingu
Acomware
Praha, Česká republika
před 11 dny

Do týmu Emailingu hledáme juniorního projekťáka, který bude držet kormidlo a udržovat správný směr u jednotlivých projektů a prohlubovat vztahy s našimi klienty.

Co vás čeká?

Připravovat pro naše klienty emailingové strategie, navrhovat jak mohou využít ve svém byznysu personalizovaný e-mailing nebo třeba automatické kampaně.

Pravidelně se potkávat s klienty, řídit a sledovat plnění jednotlivých fází projektu.

Se specialisty budete vyhodnocovat úspěšnost jednotlivých kampaní a optimalizovat postupy tak, abyste podpořili klientovi prodeje a pomáhali zefektivnit komunikaci se zákazníky.

Budete využívat špičkové technologie IBM Marketing Cloud.

Co potřebujeme od vás?

Hodit se nám budou vaše praktické zkušenosti a technický backgraund s e-mail marketingem. Nemusíte umět všechno, ale pokud víte, co je Open rate, nebo třeba Bounce rate a poohlížíte se po pozici accounta / projekťáka / konzultanta, jste náš člověk.

Umíte se dívat na komunikaci očima zákazníků a přemýšlet nad tím, jak efektivně nastavit komunikaci.

Chuť vzdělávat se. Pod střechou AW vznikají akce jako je E-mailing 2020, E-shopista, jsme partnery pro Google a Seznam.cz, přednášíme na konferencích a školíme klienty.

Chceme se stále posouvat, ne zabřednout do rutiny. Učíme se jeden od druhého, sledujeme novinky a jsme připraveni je prakticky využívat.

Co se ti u nás bude líbit?

Pracujeme kousek od metra Pankrác. V okolí máme na výběr několik restaurací a přímo ve firmě máme k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžete jídlo nejenom ohřát, ale i uvařit.

Energii doplňujeme přes den kávou nebo čajem a denně máme zásobu čerstvého ovoce a zeleniny.

Rádi se potkáváme nejenom při práci. Jednou za čas máme společné firemní snídaně a večeře, 2x ročně jezdíme na teambuldingy.

Můžete využívat finančně zvýhodněné kurzy AJ, masáže nebo lekce jógy. Po zkušební době dostanete stravenky a když budete chtít, i multisport kartu.

Máme o vás zájem na HPP na dobou neurčitou nebo IČO.

Na začátku budete mít 4 týdny dovolené a po roce vám začneme počet dní navyšovat.

Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova. Dostanete služební telefon a notebook.

Ve firmě nás je kolem 70, což je tak akorát, abyste si mohl / a dělat některé věci po svém a zároveň se posouvat a profesně růst.

Chcete do týmu?

Máte pocit, že by se vám na židli projekťáka líbilo? Pošlete nám své CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil. Využijte k tomu prosím email info acomware.

cz. Ozveme se vám v jakémkoliv případě během pár dnů.

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost