ŘIDIČ/-KA - NEPRAVIDELNÝ PROVOZ
MUDr. Milan Sekanina
Lázně Bělohrad, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MUDr. Milan Sekanina .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Prostřední Nová Ves 2, Lázně Bělohrad, 50781
  • Přidáno : 18.9.2018
  • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři :

    ŘIDIČ / -KA - NEPRAVIDELNÝ PROVOZ

    případě zájmu volejte každý pracovní den ve 12 : 00 na tel. : 606 747 113.

    Náplň práce : doprava lékaře v nepravidelném čase do ordinace a návštěvy u pacienta, pondělí až pátek.

    Požadujeme : řidičský průkaz skupiny B.

    Vhodné i pro cizince na krátkodobé povolení.

    Vyžadované vzdělání : ÚSV