Pracovník na oddělení reklamací
Alza.cz a.s.
Horní Počernice
před 8 dny

Reklamační oddělení je nepostradatelným článkem Alzy. Celý tým reklamačních specialistů se totiž stará o to, že našim zákazníkům bude jejich reklamované zboží navráceno včas a opravené.

Hledáme posily do našeho týmu v Praze - Horních Počernicích. Pokud hledáte práci, která je každý den jiná, přidejte se k nám!.

Co budete u nás dělat?Budete pracovat na jednom z úseků reklamačního odděleníZpracovávat reklamace tzn. přijmout, zadat do systému, zkontrolovat a posléze zaslat do servisuNebo naopak zpracovávat reklamace, které přijdou ze servisu a postaráte se o to, aby se odeslaly tomu správnému zákazníkoviPod rukama Vám projde vše např.

mobilní telefon nebo sekačka na trávuZboží budete přijímat zpět od našich dodavatelů nebo servisních středisek, kteří se postarali o jejich opravuSamozřejmostí je práce u počítače v našem interním systému Naše požadavky?

SOU nebo SŠ vzdělání - není pro nás podstatnépředchozí praxe ve skladu nebo na reklamačním oddělení je velkou výhodou, ale ne podmínkou, vítáme u nás každého, kdo se rychle učí a práce ho bude bavit : )manuální zručnost a logické myšlení je pro tuto práci nepostradatelnépozice je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru u jedničky na trhu Co za práci nabízíme?

možnost kariérního růstu a interních přesunů, neradi přicházíme o talentysamostatnou a zodpovědnou práci ve skvělém kolektivupráci pro jedničku na trhurelax místnost na pracovišti (je možné si u nás zahrát stolní fotbálek, šipky, nebo třeba na PS)pestrou škálu benefitů od Multisport karty po jazykové kurzyzaměstnanecké slevy na zboží

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost