L4 Linux Support
AC Jobs
Brno
před 4 dny

Chcete být součástí společnosti s víc jak stoletou zkušeností, která neusíná na vavřínech a určuje trendy v zařízeních pro malé podniky?

Chcete poskytovat podporu L4 a být tak přemostěním mezi supportními týmy a vývojaří? Pošlete své CV teď a já se Vám ozvu!

Pracovní náplň

  • Fungovat jako most mezi L3 podporou a SW vývojáři
  • Pracovat na vylepšení platformy na základě ticketovacího systému
  • Předávat informace mezi týmy vývojařů a L3 support týmy
  • Přezkoumávání a vylepšování produktu, psaní dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost Linux systému a Ubuntu
  • Znalost psaní Bash scriptů
  • Znalost síťových technologií a KVM nebo LXD
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Co nabízíme?

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, home office 2 dny do měsíce
  • Online předplacené vzdělávání
  • Relax-room, fotbálek, X-box, kávu na pracovišti
  • Požádat